Saç PRP

PRP (trombositten zengin plazma), hastadan alınan kanın özel işlemlerden geçirilmesi ile elde edilen, trombosit (kanın pıhtılaşmasını sağlayan hücreler) sayısının kandan çok daha yüksek seviyelere ulaştığı plazma sıvısıdır. Bu sıvının deri altına, çok ince iğneler veya mikro iğneleme işlemi ile ulaştırılması sağlanır. Deri altına ulaşan trombosit denilen bu kan hücrelerinin içindeki faydalı maddeler dışarı salınır ve uygulanan bölgede hücrelerin bölünüp yenilenmesi sağlanır.

Ankara'da saç prp & fiyatı

Ankara'da saç prp yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0535 457 84 99 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Saç PRP

PRP, çeşitli nedenlerle ortaya çıkan saç dökülmesini durdurmak ve zayıflamış saç köklerini canlandırmak amacıyla kullanılır.

PRP, çeşitli nedenlerle ortaya çıkan saç dökülmesini durdurmak ve zayıflamış saç köklerini canlandırmak amacıyla kullanılır. Böylece daha sık, daha kalın telli ve daha yoğun saçlar elde etmeniz hedeflenir. Saç ekimi uygulaması sonrasında da ekilen saçların daha sağlıklı uzaması için PRP tedavisi uygulanabilir.

PRP uygulaması için seans süresi 20-40 dakika, işlem aralığı genellikle 2-4 haftadır. İşlem, genellikle hasta tarafından tolere edilebilecek hafif şiddette bir ağrıya neden olur. Bu ağrıyı azaltmak amacıyla işlem öncesinde lokal anestezik kremler uygulanabilir. Toplam seans sayısı, kişiye ve duruma göre değişkenlik göstermekle birlikte her bir dönem için genellikle 3-8 seanstır.

Ankara'da saç prp yaptırmak ve fiyat almak için bize ulaşın

Öncelikle saç dökülmesine karşı prp tedavisi uygun olup olmadığınızının belirlenmesi gereklidir. Kliniğimizde yapılacak ön görüşme ücretsizdir. Fiyat kişiye göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi ve sorularınız için 0535 457 84 99 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

×
Hemen Ara