Saç Mezoterapisi

Saç mezoterapisi ve PRP saç/sakal/kaş azlığı veya dökülmesi tedavisi için tek başlarına veya birlikte kullanılabilirler. Bu kombinasyona mikro iğnelemenin de eklenmesi tedavi başarısını arttırır.

Saç mezoterapisi, saç ve saçlı derinin sağlığını arttırmayı hedefleyerek hazırlanmış vitaminler, mineraller ve kan dolaşımını arttıran maddeler içeren karışımların, özel iğneler ve/veya mikro iğneleme ile hedeflenen bölgeye ulaştırılmasını sağlayan bir tedavi yöntemidir.

Ankara'da saç mezoterapisi & fiyatı

Ankara'da saç mezoterapisi yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0535 457 84 99 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Saç Mezoterapisi

Saç mezoterapisi ve PRP saç/sakal/kaş azlığı veya dökülmesi tedavisi için tek başlarına veya birlikte kullanılabilirler.

Saç ve Saçlı Deri İçin Mezoterapi ve PRP Uygulamaları

Saç mezoterapisi, çeşitli nedenlerle ortaya çıkan saç dökülmesini durdurmak ve zayıflamış saç köklerini canlandırmak amacıyla kullanılır. Böylece daha sık, daha kalın telli ve daha yoğun saçlar elde edilmesi amaçlanır. Saç ekimi uygulaması sonrasında da ekilen saçların daha sağlıklı uzaması için saç mezoterapisi uygulanabilir. Saç mezoterapisi uygulaması için seans süresi 20-40 dakika, işlem aralığı genellikle 2-4 haftadır. İşlem, genellikle hasta tarafından tolere edilebilecek hafif şiddette bir ağrıya neden olur. Bu ağrıyı azaltmak amacıyla işlem öncesinde lokal anestezik kremler uygulanabilir. Toplam seans sayısı kişiye ve duruma göre değişkenlik göstermekle birlikte her bir dönem için genellikle 3-8 seanstır

Ankara'da saç mezoterapisi yaptırmak ve fiyat almak için bize ulaşın

Öncelikle kaş ekimine uygun olup olmadığınızının belirlenmesi gereklidir. Kliniğimizde yapılacak ön görüşme ücretsizdir. Fiyat kişiye göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi ve sorularınız için 0535 457 84 99 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

×
Hemen Ara