Gıdı Liposuction

GIDI LIPOSUCTION

Gıdı liposuction diğer adıyla gıdı bölgesinden yağ aldırma işlemi bölgesel yağ alımı işlemlerinden bir tanesidir. Liposuction günümüzdeki ameliyatlı yöntemleri açısından bölgesel zayıflamada en etkin sonuç veren operasyonlardan bir tanesidir. Oldukça küçük kesi ve dikiş izleri içeren liposuction uygulamasını yaptıranlar sonuçlardan oldukça memnun kalmaktadır.

Genel olarak vücutta göbek, bel çevresi, bacaklar gibi olumsuz ve fazla yağ olan alanları düzeltmek için tercih edilen yağ aldırma ameliyatı gıdı ve boyun çevresindeki fazla yağlara bağlı sarkmaları da düzeltebilmektedir.

Çene altındaki gıdı sarkmaları yağ fazlalığı ve esnemiş deri yapısına bağlı olarak ortaya çıkan bir görünümdür. Tam yan cepheden bakıldığında veya aşırı sarkmalarda ön cepheden de anlaşılabilen bu gıdı sarkmaları için uygulanan ve kesin çözüm niteliğinde olan işlem liposuction yöntemidir.


Gıdı Liposuction (Yağ Aldırma) Nedir?

Plastik cerrahlar elinden gerçekleştirilen bölgesel zayıflama amaçlı tekniğin gıdı sarkmalarında kullanılması işlemi gıdı liposuction olarak bilinir. Gıdı bölgrsinden yağ aldırma ameliyatı olarak da bilinen bu işlem bölgesel yağların alınması için estetik cerrahi operasyonlarında en sık kullanılan tekniktir.

Gıdı yağ aldırma ameliyatında işlem, cilt altındaki yağ dokusunun eritilmesi ve sonrasında minimal bir bölgeden giren, zarar vermeyen vakum yardımıyla belirli miktar yağın çekilmesi sonucu nihayete erdirilir. Bu operasyonda zaman zaman medikal ultrasonik ses dalgalarının yardımıyla da işlem icra edilebilir. Örneğin ultrasonik cihazla (endolift) eritilen yağ formu, vakum marifetiyle dışarı çekilmektedir.


Gıdı Liposakşın (Liposuction) Kimlere Yapılır?

Estetik cerrahi uzmanının nitelikli muayenesi ve görüşü alınarak gıdı sarkması yaşayan uygun yaş aralığına ve genel sağlık bütünlüğüne sağlık kadın erkek herkese uygulanabilir.

Ankara'da Gıdı Liposakşın (Liposuction) & Fiyatı
Ankara'da Gıdı Liposakşın (Liposuction) yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0532 064 12 12 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

×
Hemen Ara