PRP

PRP, trombositten zenginleştirilmiş kan sıvısı anlamına gelmektedir. Vücuttan alınan belli miktardaki kan, özel bir kitle santrifüj edildiğinde bir süre işlemden geçirildikten sonra bileşenlerine ayrıştırılır. Elde edilen “platelet yönünden zenginleştirilmiş plazma” (PRP), kişiye enjekte edilir. Cilde enjekte edilen PRP, bölgedeki kök hücrelerini uyarıp aktifleştirerek dokuların yenilenmesine yardımcı olur. PRP uygulaması ile deride gözeneklerde azalma, parlaklık artışı, yara izlerinde azalma, cilt renginde homojenleşme planlanır.

Ankara'da PRP & fiyatı

Ankara'da PRP yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0532 064 12 12 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

PRP

PRP uygulaması ile deride gözeneklerde azalma, parlaklık artışı, yara izlerinde azalma, cilt renginde homojenleşme planlanır.

Uygulama yapılacak bölge lokal anestezik kremler ile uyuşturulduktan sonra işlemden geçirilerek elde edilen PRP, tıpkı mezoterapide olduğu gibi küçük iğnelerle deri altına verilir. PRP tedavisinin yüz bölgesinde uygulanması yaklaşık 30 dk süren bir işlemdir. Seans aralıkları ortalama 3 hafta olmak üzere 3–6 seans olarak planlanır.

Ankara'da PRP yaptırmak ve fiyat almak için bize ulaşın

Öncelikle PRP işlemine uygun olup olmadığınızın belirlenmesi gereklidir. Kliniğimizde yapılacak ön görüşme ücretsizdir. Fiyat kişiye göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi ve sorularınız için 0535 457 84 99 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

×
Hemen Ara