Mezoterapi

Mezoterapi, cildin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral içerikli serumların çok ince ve kısa iğne uçları kullanılmak suretiyle deri altına enjekte edilmesi esasına dayanan tıbbı bir uygulamadır.

Vücudun çeşitli bölgelerinde tedavi amaçlı uygulandığı gibi estetik amaçlı olarak da yaygın olarak kullanılmaktadır. Kırışıklıkların giderilmesi, cilt sıkılaştırma gibi yaşlanma karşıtı uygulamalarda kullanıldığı gibi göz altı morluk tedavisinde, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflamada ve saç köklerini kuvvetlendirmede uygulanabilir.

Ankara'da Mezoterapi & fiyatı

Ankara'da mezoterapi yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0532 064 12 12 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Mezoterapi

Mezoterapi, cildin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral içerikli serumların iğneler ile deri altına enjekte edildiği tıbbı bir uygulamadır.

Yüz Mezoterapisi

Yaşlanma, yaşamın doğal bir sonucudur. Genetik ve çevresel faktörlerin yanı sıra yaşam şartları yaşlanmanın sürecini etkiler. Yani hepimiz aynı hızda yaş alsak da aynı hızda yaşlanmayız. Kırışıklık, sarkma, renk düzensizlikleri cildin yaşlanmasının en belirgin ifadeleridir. Cilt mezoterapileri hem cildin yaşlanmasını önlemede hem de bu yaşlanmayı ortadan kaldırmada etkin olarak kullanılır. Aynı zamanda birçok leke tedavisi yönteminde de etkin rol oynamaktadır.

Mezoterapi uygulaması sırasında derinin ihtiyacı olan vitamin, mineral ve aminoasitler hekiminiz tarafından size özel olarak seçilir, hazırlanır ve uygulanır. Yöntemin güzel taraflarından biri de ürünlerin tam da ihtiyacınız olan noktalara uygulanmasını sağlayarak etken maddelerin vücudunuzun geri kalanını yormadan asıl gerekli noktaya yeterli miktarda ulaşmasını sağlamasıdır. Böylece de en iyi sonucun elde edilmesine olanak vermesidir.

Tedavi cildin ihtiyaç durumuna göre belirlenmekle birlikte ortalama 2-3 hafta aralıklarla toplam 3-6 seans şeklinde planlanmaktadır. Gerek duyulduğunda PRP’ nin mikro iğneleme, radyofrekans ve lazer uygulamaları ile eş zamanlı yapılması da diğer işlemlerin etkinliğini artırmaktadır.

Ankara'da Mezoterapi yaptırmak ve fiyat almak için bize ulaşın

Öncelikle mezoterapi uygun olup olmadığınızın belirlenmesi gereklidir. Kliniğimizde yapılacak ön görüşme ücretsizdir. Fiyat kişiye göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi ve sorularınız için 0535 457 84 99 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Medikal Estetik Alanlarımız

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

×
Hemen Ara