Hydrafacial

Hydrafacial cilt bakımı esnasında cilde, özel bir başlıkla özel hazırlanmış solüsyonlar püskürtülür ve bu basınçla derinin özelliğini kaybetmiş ölü hücrelerden arınması sağlanır. Hemen sonrasında vakum özelliği olan bir başlıkla bu dokular ve komedon (siyah nokta) içerikleri de deriden uzaklaştırılır. Bu taze cilde, yine özel bir başlık kullanılarak peptidler, anti-oksidanlar, hyaluronik asit gibi anti-aging özellikler taşıyan solüsyonların uygulanmasıyla yenilenme, daha nemli, siyah noktasız ve ışıl ışıl bir cilt elde edilmesi amaçlanır.

Ankara'da hydrafacial & fiyatı

Ankara'da hydrafacial yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0532 064 12 12 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Hydrafacial

Hydrafacial cilt bakımı esnasında cilde solüsyonlar püskürtülür ve bu basınçla derinin özelliğini kaybetmiş ölü hücrelerden arınması sağlanır.

Hydrafacial bakım, tüm deri tip ve renklerine uygulanabilir. Kullanılan özel teknoloji sayesinde cilt yüzeyindeki sağlam dokuları korur. Hydrafacial bakım işlemi, yaklaşık 1 saat sürer. Geleneksel cilt bakımından daha kısa süren, daha konforlu ve etkili bir sistem olarak tanımlanmaktadır. Her mevsimde uygulanabilir.

Hydrafacİal Cilt Bakımının Aşamaları

İlk aşamada, kullanılan serumlar vasıtasıyla cildin ölü hücrelerden arındırılması sağlanır. İkinci aşamada ise glikolik ve salisilik asitlerden oluşan bir karışım uygulanarak ciltte kabuklanma yaratmadan hafif bir peeling işlemi uygulanır. Akne izi olan, bir şekilde lekeli ve aynı zamanda gözenekleri belirgin ciltlerde gerekli görülürse tahriş yaratmayan elmas başlıklarla cildin üst tabakasına mikro-dermabrazyon uygulaması yapılır. Vakumla cilt temizlendikten sonra o cilde özel seçilmiş solüsyonlarla işlem tamamlanır.

Hydrafacial Cilt Bakımı Hangi Sorunlarda Kullanılır?

Hydrafacial uygulaması, siyah noktaların, bir şekilde tıkanmış ve genişlemiş gözeneklerin temizlenmesinde kullanılabilir. Bunun yanı sıra akne izli, güneş hasarlı, lekeli, nemsiz, ince kırışıklıklar izlenen derilerin onarılmasında da mevcut tedavilere yardımcı olarak kullanılır ve bu tedavilerin başarısını arttırır.

Hydrafacial Cilt Bakımı Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?

Uygulanma nedenine bağlı olarak sıklık ve seans sayısı değişebilmekle beraber 14-30 günlük aralıklarla 4-6 seanslık bir kürden sonra cilt tipinize uygun aralıklarla tekrarlanır.

Ankara'da hydrafacial yaptırmak ve fiyat almak için bize ulaşın

Öncelikle cildinizin ihtiyacı olan uygulamanın hydrafacial olup olmadığının belirlenmesi gereklidir. Kliniğimizde yapılacak ön görüşme ücretsizdir. Fiyat kişiye göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi ve sorularınız için 0535 457 84 99 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

×
Hemen Ara