Gençlik Aşısı

Gençlik aşısı da en çok merak edilen cilt yenileyici işlemlerinden birisidir. Gençlik aşısı deriyi yenileyici, nem kapasitesini ve sıkılığını arttırıcı, cilt yıpranmasına karşı koruyuculuk özelliği olan birçok ürünü bir arada içeren bir karışımdır.

İçerisinde hyaluronik asitin yanı sıra markalar arasında farklılıklar göstermekle beraber, çeşitli mineral, peptid ve aminoasitler, mannitol ve organik silisyum gibi antioksidanlar, DMAE ve retinol bulunur.

Ankara'da gençlik aşısı & fiyatı

Ankara'da gençlik aşısı yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0532 064 12 12 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Gençlik Aşısı

Gençlik aşısı deriyi yenileyici, sıkılığını arttırıcı, cilt yıpranmasına karşı koruyuculuk özelliği olan birçok ürünü bir arada içeren bir karışımdır.

Derinin iskelet yapısını oluşturan kolajen ve elastik liflerin artmasını sağlar. İşlemle birlikte cildin canlanıp nem kazanması, elastikiyetin artırılması, ince kırışıklıkların giderilmesi ve lekelerin açılması hedeflenir.

Gençlik aşısı uygulamasının hem cilt gençliğini koruma hem de hasar görmüş deriyi tedavi edici özelliği bulunduğu için 20 yaşın üzerinde herkese ve her cilt tipine uygulanabilir. Bir dolgu maddesi olmayıp hacim vermeden deriye yayılarak uyarıcı etki gösterir. Tüm yüz, dekolte, boyun ya da el sırtı gibi cilt kalitesini artırmak istediğimiz tüm alanlara uygulanabilir.

Tek başına uygulanabileceği gibi dolgu, , radyofrekans ve mezoterapi gibi diğer anti- aging uygulamalarının etkinliğini arttırmak için tamamlayıcı bir tedavi olarak da kullanılabilir.

Gençlik aşısı uygulaması, yapılacak bölge anestetik kremlerle uyuşturulduktan sonra ürün çok ince iğneler aracılığıyla hedeflenen sonuca göre derinin farklı tabakalarına küçük küçük miktarlarda dağıtılır. Önerilen tedavi aralığı ve sıklığı 2 hafta arayla ortalama 2 - 4 seanstır. Ayrıca aşının 6 ayda bir tekrarlanması da etkisinin uzun süre devam etmesini sağlar. Uygulanan bölgede geçici olarak hafif şişkinlik, kızarıklık veya morluk görülebilir ancak bu etkiler kalıcı değildir.

Ankara'da gençlik aşısı yaptırmak ve fiyat almak için bize ulaşın

Öncelikle gençlik aşısı işlemine uygun olup olmadığınızın belirlenmesi gereklidir. Kliniğimizde yapılacak ön görüşme ücretsizdir. Fiyat kişiye göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi ve sorularınız için 0535 457 84 99 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

×
Hemen Ara