Karbon Peeling

Özellikle yağlı derisi, geniş gözenekleri, siyah noktaları- sivilceleri ve/veya deride matlığı olan hastalarda tercih edilen bir peeling yöntemidir. İlk olarak deriye sıvı karbon sürülerek gözeneklere dolması sağlanır ve sonra Q Swithched 1064 nm ND-YAG ile alana lazer uygulaması yapılır. Lazer ışığı karbon partiküllerine çekilir ve patlamalarını sağlar. Gözenekleri dolduran ve aknenin ortaya çıkmasında rol oynayan sebum, ölü hücreler ve bakteriler de karbon ile birlikte patlarlar.

Ankara'da karbon peeling & fiyatı

Ankara'da karbon peeling yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0532 064 12 12 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

 

Karbon Peeling

Karbon peeling uygulaması ile daha pürüzsüz, gözeneksiz, siyah noktasız, parlak ze homojen renkte bir cilt elde edilir.

Karbon peeling uygulaması ile daha pürüzsüz, gözeneksiz, siyah noktasız, parlak ve homojen renkte bir cilt elde edilir. Karbon Peeling, akne ve siyah nokta tedavisinde de etkilidir. Sadece yüzde değil sırt ve dekolte bölgesine de yapılabilir. Başlangıçta ortalama 10 gün-1 ay aralıklarla 1-3 seans uygulanması önerilir; sonraki izlem, tanı ve klinik gidişata göre belirlenir.

Ankara'da karbon peeling yaptırmak ve fiyat almak için bize ulaşın

Öncelikle cildinizin ihtiyacı olan uygulamanın karbon peeling olup olmadığının belirlenmesi gereklidir. Kliniğimizde yapılacak ön görüşme ücretsizdir. Fiyat kişiye göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi ve sorularınız için 0535 457 84 99 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

×
Hemen Ara