Altın İğne

Radyofrekans uygulaması cildi gençleştirme, iz azaltma ve deri sıkılığının arttırılmasında 2001 yılından beri kullanılan bir yöntemdir. Sunduğu başarılı sonuçlar sayesinde, bu uygulamanın en tatmin edici gençleştirme tedavilerinden birisi olduğunu söylemek mümkündür.

Ankara'da altın iğne & fiyatı

Ankara'da altın iğne yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0532 064 12 12 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Altın İğne

Sunduğu başarılı sonuçlar sayesinde, altın iğne uygulamasının en tatmin edici gençleştirme tedavilerinden birisi olduğunu söylemek mümkündür.

Radyofrekans Nedir? Deride Nasıl Bir Değişime Neden Olur?

Radyofrekans bir enerji türüdür ve tüm enerjiler gibi ısı üretme kapasitesine sahiptir. Derinin uygun derinliğine verilen radyofrekans dalgaları, bu alanda bir ısı yaratır. Bu ısı, yeni kolajen ve elastin üretimini başlatır ve sağlıklı hücre bölünmesini teşvik eder. Sonuç; daha sıkı, gergin, kalın ve genç görünen bir deridir. Radyofrekans uygulaması, lazer uygulamalarından farklı olarak farklı deri renklerinde de kalıcı renk bozukluğu riski taşımadan uygulama yapma imkânı verir. Tabi ki uygulamanın başarısı ve güvenliği, uygulayıcının bilgisi ve deneyimiyle doğru orantılıdır.

Fraksiyonel Radyofrekans Nedir?

Fraksiyonel uygulama, genelde lazer yöntemlerinde kullanılan bir teknolojidir. Atış yapılırken derinin zarar görmemesi için güç, küçük noktasal alanlara bölünür. Dolayısıyla bütün cildin zarar görmesi engellenir ve böylece iyileşme hızı ve başarısı artar. Fraksiyonel radyofrekans da aynı mantıkla çalışır. Enerjiyi bir bütün olarak değil küçük noktalardan ve yollardan cilt altına iletir.

Altın İğne-Radyofrekansın Kullanım Alanları

  • Sivilce izlerinin ve diğer nedenlere bağlı (ameliyat/yara vb) izlerin azaltılması
  • Gözenekli deri görüntüsünün azaltılması
  • Deri yağlanmasının dengelenmesi
  • Yüz ve boyun cildinin sıkılığının arttırılması ile toparlanma (lifting) etkisi
  • Yüzde belli alanlardaki (kaş arası, ağız çevresi, göz çevresi, yanaklar) çizgilerin tedavisi
  • Boyun kırışıklıklarınn tedavisi
  • Dekolte bölgesinin gençleştirilmesi
  • Koltuk altı terlemesinin azaltılması

Altın İğne-Radyofrekans Uygulama Ayrıntıları

Yapılma nedeni kişiye göre değişmekle beraber ortalama ayda 1 kez toplam 3-6 seans uygulanır. Uygulamanın etkisi 1-3 ay içerisinde görülmeye başlanır.

Ankara'da altın iğne yaptırmak ve fiyat almak için bize ulaşın

Tedavi kişiye özel olduğundan dolayı seans sayısı kişiye göre değişmektedir. Kliniğimizde yapılacak ön görüşme ücretsizdir. Fiyat kişiye göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi ve sorularınız için 0535 457 84 99 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

×
Hemen Ara