Forest ile Sağlıkla Güzelleşin
HAKKIMIZDA

Forest ile Sağlıkla Güzelleşin

For-Est Polikliniği’nin kendine biçtiği vizyon, Ankara’daki saç ekimi uygulamalarını profesyonel bir düzeye çıkarmak ve hastalarına evrensel standartlarda hizmet vermektir. Bu amaçla, konusunda uzman doktorlarımız aynı çatı altında bir araya gelmişlerdir. Doktorlarımızın temel motivasyonu, Ankara’nın sağlık turizminde sıklıkla tercih edilen bir cazibe merkezi haline gelmesine katkıda bulunmaktır.
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Vizyonumuz, toplumumuzu oluşturan bireylerin yaşam kalitesini yükseltmek, hastanemizden hizmet alanların memnuniyetini artırmak için; hasta haklarına saygılı, güler yüzlü, temiz bir ortamda sağlık hizmeti sunmak, verilen hizmetin kalitesini sürekli iyileştirmek ve geliştirmektir.

Misyonumuz

Halkımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesini sağlamak amacıyla; sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştığı günün teknolojisine uygun kalitede ve standartta sunmayı misyon edindik.
Alanında Uzman

Ekibimiz

Op. Dr. Deniz Kök
Op. Dr. Hikmet Karayel

32+

Sağlık Profesyoneli

30'u Aşkın Alanında Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.

40000+

Hasta Tecrübemiz

40.000'den Fazla Hasta Tecrübemiz ile Yanınızdayız...

20+

Yıllık Tecrübe

Sektördeki Deneyimimizle Hak Ettiğiniz Sağlık Hizmetini Sunuyoruz..

Değerli Hastalarımız

Kıymetli Yorumları

Hikmet hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Hocalarımız hastasını sonuna kadar takip ediyor. Saç ekimi yaptırmak isteyen hiç düşünmesin. Forest doğru seçim..

Saçlarımı yeni ektirdim uzamasından sonra tekrar yorum yapacağım

Ahmet Özen

Yeni ekim yaptırdım fakat süreçten, ekim öncesi ve sonrası silgi alakadan gayet memnun kaldım. Cevapsız soru bırakmıyorlar. Fatih bey ve ekibine teşekkür ederim, umarım saçlarım da istediğim gibi olur

Hasan Pelit

Yaklaşık 4 ay kadar önce başarılı bir operasyon geçirdim.  Bu süre zarfında her zaman iletişimde kaldığım Fatih Bey ve değerli ekibine çok teşekkür ederim. Düzenli bakımlarım hala devam ediyor, ilk günkü gibi ilgili ve nazikler. Her şey için teşekkür ederim.

Turhan Koryak

Sevgili For est ailesi arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine For est tıp merkezinde saç elimin oldu Danışman Fatih beyin yönlendirmesi ve bilgi vermesi ekim yapan arkadaşların güler yüzlü davranışları ve prp hizmetini aldığım Eylül hanıma canı gönülden teşekkür ederim. İyi bir tercih yapmışım kesinlikle tavsiye ederim. Hayırlı işleriniz olsun..

Halil Utlu

Sevgili Forest Ailesi,

Soluk alma ile ilgili uzun zamandır devam eden şikayetlerime birçok hastanede çözüm aradım ama ne yazık ki bulamadım. Hikmet hocamın sayesinde hemen bir cerrahi operasyon gerçekleştirdik. Eşzamanlı bir de boyun bölgesinden kitle alma işlemiyle beraber iki ayrı operasyonu başarı ile gerçekleştiren kıymetli Hikmet hocama ve değerli asistanı kıymetli İrem hanıma teşekkürü bir borç bilirim. Sayesinde artık çok daha rahat nefes alabiliyorum.

Uğur Güneş

×
Hemen Ara