C-VİT

Damar yoluyla uygulanan C vitamini takviyesi, yoğun C vitamini ve minerallerin damar yoluyla vücuda verilmesi işlemine verilen isimdir. Bu işlem, bağışıklık sistemini güçlendirir ve antioksidan etkisi yaratır.

Ankara'da C-Vit tedavisi & fiyatı

Ankara'da C-Vit tedavisi yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0530 134 52 48 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Vitamin C

Damar yoluyla uygulanan C vitamini takviyesi, yoğun C vitamini ve minerallerin damar yoluyla vücuda verilmesi işlemine verilen isimdir.

Bağışıklık güçlendirme ve yaşlanma karşıtı etkisiyle de bilinen damar yoluyla vitamin takviyesi, son dönemde sürekli uygulanan bir destek tedavi yöntemi haline gelmiştir. Damar yoluyla yüksek doz C vitamini tedavisi, uzman hekimler tarafından yapılır. Hem virüslere karşı etkisinin olduğu düşünülmesi hem de yorgun düşmüş kişilerin hızlı toparlanmasını sağlaması nedeniyle C vitamini sıklıkla hastalarımız tarafından talep edilmektedir.

İşlem süresi genellikle 10-15 dk sürmektedir.

Seans sıklığı ve süresi doktorunuz tarafından değerlendirilecektir.

Ankara'da C-Vit tedavisi yaptırmak için bize ulaşın

Ankara'da C-vit tedavisi yaptırmak ya da uygulama hakkında bilgi edinmek için bize 0530 134 52 48 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer GETAT Alanlarımız

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

×
Hemen Ara