Dudak Dolgusu

Seans Sayısı
1
Operasyon Süresi
40 dakika artı
Sonuçların Kalıcılığı
1-2 Yıl
Hastanede Yatış
Yok
Hassasiyet Süresi
Yok
İşe Dönme Süresi
1 Gün
Anestezi                                                                                                                                                                                           Soft Sedasyon

Yüzünüzden yılların izini silmek, dolgun dudaklara kavuşmak ya da daha çekici görünmek için dolgu uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Güvenli, çabuk ve pratik… Dolgu enjeksiyonlarının yüzdeki ince çizgilerin, kırışıklıkların giderilmesinden, dudak dolgunlaştırmaya, elmacık kemiklerini belirginleştirmekten, yüzde germe (lifting) etkisi yaratmaya kadar pek çok kullanım alanı vardır.

Ankara'da dudak dolgusu & fiyatı

Ankara'da dudak dolgusu yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0532 064 12 12 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Dudak Dolgusu

Yüzünüzden yılların izini silmek, dolgun dudaklara kavuşmak ya da daha çekici görünmek için dolgu uygulamalarından faydalanabilirsiniz.

Medikal estetik alanında en çok başvurulan yöntemlerden birisi de hyaluronik asit bazlı dolgu maddeleri ile yapılan uygulamalardır. Hyaluronik asit, en sık kullanılan dolgu maddesidir. Bu maddenin en önemli özelliği, doğal olarak vücutta bulunması, bu yüzden de uygulama yapılan kişide alerjik bir reaksiyona neden olma riskinin çok düşük olmasıdır. Eğer sonuçtan memnun kalınmazsa hyalurinaz denen bir madde ile dolgu anında eritilebilir.

Dolgu, işlem sonuçlarını hemen görmeye başlayacağınız bir uygulamadır. Hyaluronik asit bazlı dolgu maddelerinin kalıcılığı, kullanılan ürün ve kişisel özelliklerinize bağlı olarak 6-24 ay arasında değişir. Sadece 10-15 dakika süren işlem öncesinde uygulama yapılacak bölgeye anestezik krem sürülebilir. Uygulama bölgesinde nadiren birkaç gün içerisinde kaybolacak morluklar oluşabilir. İşlemin hemen sonrasında sosyal yaşamınıza geri dönebilirsiniz

Dolgu Nerelerde ve Hangi Amaçla Kullanılır?

  • Nazolabial çizgiler (burun kenarlarından dudak kenarlarına doğru uzanan çizgiler)
  • Dudak kenarlarından aşağıya inen çizgiler (Çin bıyığı)
  • Dudak üstündeki ince çizgiler (barkod çizgileri/sigara çizgileri/dudak büzme çizgileri)
  • Yüze yaşla beraber kaybolan hacmi geri kazandırma, yüzde lifting (germe) etkisi yaratma, dudak dolgunlaştırma
  • Kaş belirginleştirme/kaldırma
  • Gözaltlarındaki çöküklüğü doldurma
  • Daha net bir çene hattı yaratma
  • Elmacık kemiği belirginleştirme
  • Derin sivilce ve yara izlerinin tedavisi

Dudak Dolgusu

Dudak dolgusu, ince dudakları kalınlaştırmak, daha belirgin ve simetrik hale getirmek için kullanılabildiği gibi zamanla incelmeye, şeklini ve dolgunluğunu kaybetmeye baş- lamış dudaklardan yılların etkilerini silmek için de kullanılabilir.

Dudak Dolgusu

Yüzünüzden yılların izini silmek, dolgun dudaklara kavuşmak ya da daha çekici görünmek için dolgu uygulamalarından faydalanabilirsiniz.

Burun ve Ağız Çevresindeki Oluklar

Burnun iki yanından başlayarak dudak kenarlarına doğru inen çizgi ve oluklar yağ dokusunun yer değiştirmesi, deri ve kemik yapısındaki değişiklikler nedeniyle ortaya çıkar. Yüze yorgun, yaşlı ve asık suratlı bir ifade veren bu çizgileri yumuşatmanın en etkili yolu, dolgu uygulamalarıdır. Uygulama, gerekli olgularda direkt bu alana yapılabileceği gibi birçok hastada yanakları yukarı çekerek bu çizgileri hafifletecek şekilde tercih edilir.

Yanaklar, Şakaklar ve Çene

Yaş aldıkça kemik, deri ve yağ dokudaki değişikliklerin sonucu olarak yüzde sarkma ortaya çıkar. Hyaluronik asit bazlı dolgular, şakaklar, yanaklar ve çeneye geçmişte sahip olunan volümü kazandırarak yüzden yılların etkilerini silmeye yardım eder. Uygulama sonrası, daha belirgin yüz hatları ve daha gergin bir cilt elde edilir. Bu uygulama, daha genç yaşlarda çeşitli nedenlerle ortaya çıkmış volüm eksikliklerini gidermekte de son derece başarılıdır.

Göz Altı Çukurluğu

Göz altı çukurluğu, alt göz kapağı hizasından başlar ve yanaklara doğru genişler. Bu bölgede eksiklik ve düzensizlik varsa yapılacak dolgu, yanaklardan göz altlarına doğru düz bir alan yaratarak yüze dinlenmiş ve taze bir görünüm verir.

Daha Dengeli Bir Çene

Bazı kişilerde ise çene, yapısal olarak küçük ve geridedir ama bunun dışında yaş aldık- ça da çene kemiği küçülerek adeta geri çekilir. Her iki durumda da dolgu maddeleri ile çene hattı daha güçlü, daha belirgin bir hale getirilebilir. Hyaluronik asit bazlı dolgu maddeleri, sert görünümlü çene hattını yumuşatarak daha kadınsı hale getirmede, yumuşak çene hattını daha sert ve erkeksi hale getirmede ve orantılı bir çene yaratmakta son derece başarılıdır.

Daha Kalkık Kaşlar

Sarkık göz kapakları ya da düşük kaşlar, sizi olduğunuzdan daha yaşlı ve yorgun gösterir. Hyaluronik asit bazlı dolgu maddeleri ile kaşları yukarı doğru kaldırmak, bakışlara daha dinamik, genç bir ifade vermek mümkündür.

Ankara'da Dudak Dolgusu Fiyatı Öğrenin

Dudak dolgusu işleminde öncelikle beklentiler belirlenmeli ve ne ölçüde karşılanabileceği konusunda mutabık kalınmalıdır. Kliniğimizde yapılacak ön görüşme ücretsizdir. Fiyat kişiye göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi ve sorularınız için 0535 457 84 99 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

×
Hemen Ara