Sakal Bıyık Ekimi 2023 Fiyatları

Sakal Bıyık Ekimi 2023 Fiyatları

Sakal Bıyık Ekimi 2023 Fiyatları

Sakal bıyık ekimi, birçok farklı neden doğrultusunda erkeklerde sakal ve bıyık bölgelerinde yaşanan kayıpları gidermek amacıyla geliştirilmiş bir uygulamadır. Erkeklerde sakal ve bıyık kaybı temel olarak iki farklı neden doğrultusunda gelişir. Bunlardan ilki genetik etkenlerdir. Kalıtımsal olarak sakal ve bıyığın olması gereken düzeyde çıkmaması gözlemlenebilir. Diğer bir önemli faktör ise kullanılan ilaçlar ya da bazı hastalıklardır. Sakal bıyık ekimi, tüm bu durumlarda kişinin arzu ettiği sakal ve bıyık görünümüne sahip olmasını sağlamayı hedefler.  Sakal veya Bıyık Ekimi fiyatları için firmamızla hemen iletişime geçebilir, sizler için en uygun tedavi yöntemini ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Sakal Ekimi Nedir?

Sakal bıyık ekimi, kalıtımsal ya da kalıtımsal olmayan nedenlerle ortaya çıkan sakal ve bıyık eksikliğini doğal bir görünümle gideren bir estetik uygulamadır. Özellikle son dönemde bu alanda geliştirilen teknolojilerle sakal ekiminde son derece doğal bir görünüm elde etmek mümkündür. Uygulama herhangi bir şekilde sakal ya da bıyığın doğal yapısını bozmaz.

Sakal Ekimi Nasıl Yapılır? Hangi Teknikler Kullanılır?

Sakal bıyık ekimi uygulama süreci kullanılan tekniğe göre farklılık gösterir. Uygulama herhangi bir ağrı ya da sızı içermez. Uygulamadan önce lokal anestezi işlemi yapılır. Donör bölgeden greftler alınır. Alınan greftler sakal ya da bıyık bölgesine özel kalemler yardımıyla yerleştirilir. Günümüzde sakal ve bıyık ekiminde en yaygın olarak kullanılan teknik, perkütan sakal ekimi yöntemidir. Bu yöntem oldukça yüksek düzeyde başarı vadettiği gibi aynı zamanda tamamen doğal bir sakal ve bıyık görünümü sunar.

Sakal Ekimi Ne Kadar Sürer?

Sakal ve bıyık ekiminde hastanın genel durumu operasyon süreci açısından oldukça belirleyicidir. Bununla birlikte uygulama süreci çok büyük oranda 3 ile 5 saat aralığındadır. Uygulamadan sonra çoğunlukla herhangi bir ciddi komplikasyon gelişmez. Uygulama bölgesinde hafif kızarıklar ve kabarcıklar gözlemlenmesi olasıdır. Bu komplikasyonlar kısa sürede iyileşir ve kişi gündelik yaşamınıza hızla dönüş yapabilir.

Paylaş
×
Hemen Ara