Magshape ile Bölgesel İncelme

Magshape Nedir?

Magshape, yenilikçi bir bölgesel incelme cihazı olup; vücut şekillendirme ve yağ azaltma teknolojilerini bir araya getirerek, hedeflenen bölgelerde hızlı sonuçlar elde edilmesini sağlar. Magshape, Yüksek Yoğunluklu Odaklanmış Elektromanyetik (HIFEM) alan teknolojisi kullanarak, cerrahi müdahaleye gerek kalmadan, elektromanyetik dalgalar aracılığıyla kasları uyarır ve yağ hücrelerini parçalar. Bu süreç, vücudun doğal metabolizmasını hızlandırır ve yağ yakımını artırır.

Magshape teknolojisinin sağladığı enerji sayesinde, tedavi edilen bölgedeki kaslar yoğun bir şekilde kasılır. Örneğin 30 dakikalık bir seansta kaslar ortalama 20 bin kez kasılmaktadır. Bu işlem, 2-3 gün aralıklarla toplamda 10 seans önerilmektedir.

Magshape, genellikle karın, kalça, kol ve bacak bölgelerine uygulanır. Magshape işlemi ile kasların yoğun çalışması, kas liflerinin yoğunluğunu artırır ve tedavi edilen bölgedeki yağ yakımını hızlandırır.

 

Magshape Bölgesel İncelme İşlemi Faydaları

30    akikalık seanslar halinde uygulanan Magshape işleminde:

  • Kas oranı %18’e kadar artar ve yağ oranı %20’ye kadar azalır.
  • Magshape, kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde edilmesini sağlar.
  • Uygulama sırasında herhangi bir ağrı oluşmaz.
  • Her seans sadece 30 dakika sürer, zaman sorunu olan bireyler için idealdir.
  • Düzenli kullanımda uzun süreli ve kalıcı etkiler sağlar.

 

Kimler İçin Uygundur?

Magshape, kilo vermek isteyen ve işleme uygun olan herkes için uygundur. Özellikle, fazla kilolarından kurtulmak isteyen, spor yapmaya vakti olmayan, sağlıklı ve fit, şekilli bir vücuda sahip olmak isteyen tüm bireyler Magshape bölgesel incelme teknolojisinden faydalanabilir.

 

Tedavi alanları ise

·        Vücut şekillendirme,

·        Daha hızlı ve kolay yağ yakımı,

·        Kas kütlesini büyütme,

·        Formda kalma,

·        Popo dikleştirme ve büyütme,

·        Duruş bozukluklarını düzeltme

 

Magshape Bölgesel İncelme İşlemi

Magshape Bölgesel İncelme işlemi, modern teknolojinin ve uzmanlığın birleştiği bir uygulamadır. İşlemin uygulandığı bölgelerdeki istenmeyen yağlardan kurtulunca, cilt daha sıkı ve daha fit bir görünüme ulaşır. Magshape’in benzersiz teknolojisi ile selülit görünümü de azalır.

 

Uygulama Süreci

Uygulama süreci kişinin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre planlanmaktadır. Magshape Bölgesel İncelme işlemi hızlı, rahat ve non-invazivdir. Magshape Bölgesel İncelme işleminden etkili ve sağlıklı sonuçlar elde edebilmek için uzman bir hekime danışmak ve uzman bir profesyonelle çalışmak önemlidir.

Paylaş
×
Hemen Ara